Kāzas

Kāzas: svētku vietas dekorācijas

Pēdējais un noslēdzošais ieraksts kāzu tematikā šogad būs par svētku norises vietas dekorācijām. Teju katrās kāzās, lielākā vai mazākā mērā, tiek domāts arī par norises vietas telpu un galda dekorēšanu - sākot ar tradicionālajām bērzu meijām līdz aizvien lielāku popularitāti gūstošajām tematiskajām dekorācijām. Šajā ziņā mans mīļākais ir lauku jeb country stils ar mežģīnēm, lukturīšiem, krīta tafelēm un deju placi siena šķūnī.

Iezīmes

Kāzas: galda kartes

Nebeidzamajā kāzu atribūtikas sarakstā savu nišu nereti ieņem arī galda kartes, kas lieti noder ikvienos svētkos, kur maltīti paredzēts ieturēt sēžot pie galda. Galda karšu variācijas kā allaž ir nebeidzamas, bet visbiežāk tās tiek pieskaņotas svētku tematikai un formātam - formālām vakariņam bieži vien nederēs galda kartes, kas veidotas no jūrmalā izskalotiem akmentiņiem.

Kāzas: amatu zīmes

Kāzās zināma jautrība vienmēr tiek saistīta ar amatu dalīšanu un to pienākumu veikšanu vakara gaitā. Nereti tam tiek izmantotas īpašas atpazīšanas zīmes un atribūtika, kas vienlaikus ir arī jauka piemiņas zīme no pašām kāzām. Tā kā manās kāzās kā galvenais motīvs bija izvēlēts dabiskais kopā ar grezniem akcentiem, tad amatu zīmes pildīja greznā akcentu lomu - satīna lenšu rozetes kāzu krāsā ne vien informēja par amata pienākumiem, bet arī bija izteiksmīgs un vienojošs akcents viesu tērpiem.

Izmantotie materiāli - satīna lenta, filca pamatne un saspraudes veida aizdare.

Kāzas: pašdarināti ielūgumi

Gatavojoties kāzām, nereti (protams, atkarīgs no plānoto kāzu koncepta) nepieciešams milzum daudz dažādu sīkumu un atribūtikas. Atkarībā no pāra interesēm, vēlmēm, budžeta un citiem, katram pašam vien zināmiem parametriem, tos iespējams gan iegādāties, gan veidot pašiem. Mēs nolēmām padarīt šo pasākumu interesantāku (varbūt arī sarežģītāku), tāpēc darinājām gan paši, gan iesaistījām komandu - vedējus, radus un draugus (šis gan, protams, iespējams vien tad, ja līdzcilvēki vēlas šādās aktivitātēs iesaistīties un tas viņiem rada vairāk prieka nekā apgrūtinājumu).