DIY

Tamborēšana: iepirkumu tīkliņš

Šīs vasaras rokdarbnieku topa augšgalā noteikti ir sava iepirkumu tīkliņa izgatavošana. Tamborēts vai adīts - tam nav nozīmes. Arī es, pamanot Drops Design vietnē apraksta shēmu, steidzos pie tāda tikt, un uzdāvināt pa kādam arī savām draudzenēm. Mans maisiņš jau ikdienā kalpo pāris mēnešus un jāatzīst, ka tas ir gan ērts (ietilpīgs), gan izturīgs, gan, ko tur daudz liegties - dikti modīgs aksesuārs.

Tamborēšana: olas

Šis ir stāts par "gribēju kā labāk, bet sanāca kā vienmēr" jeb dāvanu, kurai nemaz nepienākas nokļūt līdz blogam, jo tā nekad netika pabeigta. Stāsts jau cerīgs - pagatavošu Ziemassvētku dāvanas pati, nedaudz vairāk kā gadu vecam mazulim lieti noderēs treniņš roku precizitātei mēginot ievietot olu tās nodalījumā kastītē. Darbs sākts laikus jau novembra vidū, pamazām un pa druskai top viena ola pēc nākamās, bet ak vai - svētku sezonai un gada nogales darbiem uzņemot apgriezienus, pārpulu acis un tamborēšanai nākas atmest ar roku vismaz uz kādu laiku.

Sapņu ķērājs

Šajā vasarā pēc ilgāka laika izdevās piedalīties Wunder Summer days pasākumā, kurā paralēli daudzām citām lietām, bija iespējams arī padarboties radoši, izgatavojot savu sapņu ķērāju. Galvenā atziņa šī procesa laikā bija, ka tas nebūt nav vienkārši un noteikti ne ātri - redzamā sapņu ķērāja izgatavošana aizņēma vairāk nekā 2 stundas.

Ja izdosies šo atkārtot arī individuāli, noteikti saglabāšu piezīmes arī blogā, bet pagaidām kā atgādinājums tam, lai kalpo foto galerija.

Ballītes: koši svētki lauku sētā III

Mums ir izveidojusies tradīcija reizi vasarā Medusbites sētā svinēt plašākus svētkus un šogad tas iekrita tieši Līgo svētkos. Šos svētkus ierasts svinēt ievērojot tautiskās tradīcijas un noformējumu, bet man tik ļoti gribējās dot otru iespēju citiem svētkiem gatavotajām pom-pom bumbām, ka atkāptos no latviskā - mūsu svētkus rotāja pom-pom bumbas, spuldzīšu virtenes un citi kruzuļi.

Adventes vainags durvīm

Adventes vainags mājās uz galda šķiet ir obligāts teju katrā ģimenē, bet man vienmēr ir patikuši arī pie ārdurvīm piestiprinātie vainadziņi. Šos no vecām avīzēm izgatavotos, kā jau tas mēdz gadīties, pamanīju tīmeklī. Draudzīgi  kopā ar kolēģi vairākus tādus izgatavojām iekštelpu dekorēšanai Ziemassvētku ballei, bet, manuprāt, tie nemazāk piemīlīgi izskatītos arī pie zaļi domājošas ģimenes dzīvokļa ārdurvīm.

Pages

Subscribe to RSS - DIY