Kartītes

Pašdarinātas kartiņas Ziemassvētkos

Lai gan Ziemassvētku laiks vēl aiz kalniem, ticu, ka rokdarbnieki jau sākuši tam gatavoties, jo katras dāvanas izgatavošanai nepieciešams nevien laiks, bet arī ideja un iedvesma. Šogad arī es jau pavisam laikus esmu sākusi meklēt šīs sezonas pašgatavoto Ziemassvētku kartiņu "koncepciju" - šoreiz tās ir egles un, protams, Ziemassvētku laikam tik tipiskie spīguļi. 

Kāzu kartiņas

Tieši pirms gada izveidoju pirmo ierakstu kāzu tematikā - veidoju rotājumus un kartiņas, lai dotos ciemos uz vairākām kāzām. Nu jau paskrējis gads, un atkal bija tas gods doties uz kāda pāra īpašajiem svētkiem, bet šajā pašā sakarā saņēmu arī pirmo pasūtījumu kartiņas izgatavošanai! Liels bija mans pārsteigums un prieks par pasūtījumu, bet vēl lielāka atbildība, jo vienmēr jau gribas izdarīt kā labāk :) Novērtēt manu veikumu iespējams galerijā Kāzu kartiņas.

Iezīmes

Ko es sadarīju vasarā

Jau labi brīdi manā blogā valda kapa klusums. Patiesībā biju jau sagatavojusi nelielu ierakstu jau pirms mēneša, izlaidumu laikā, kad ar prieku devos sveikt pārīti absolventu, bet kaut kā nesanāca to publicēt. Tagad tas vairs nešķita aktuāls, tāpēc vienkārši izdzēsu tās pāris uzrakstītās rindiņas, bet, lai bildes neietu zudumā, apkopoju tās visas vienā nelielā vasaras galerijā ar nosaukumu "Iesaiņojam dāvanas", jo ar to arī pamatā esmu nodarbojusies - lielākiem darbiņiem vasarā bija slinkums pievērsties.

Iezīmes

Kartiņa "Lieldienu cālīši"

Kamēr ziema un pavasaris nevar sadalīt, kuram tad šobrīd būtu tā teikšana, un gadalaiki mijas pat trīs reizes dienā spožai saulei mijoties ar sniegputeņiem, kalendārs rit savu gaitu un jau pēc nedēļas svinēsim Lieldienas. Lieldienās apsveikumu kartiņu sūtīšana nav ļoti populāra, vismaz man nav nācies nevienu saņemt, bet vienmēr jau var šādu tradīciju uzsākt, tāpēc galerijā "Lieldienu cālīši" neliels sveiciens Lieldienās kādai piecgadadīgai dāmai. :)

Iezīmes

Pelēkā pavasara kartiņa

Ikvienā gadalaikā ir dienas, kad paskatoties pa logu viss, pilnīgi viss šķiet pelēks: pelēkas debesis, pelēki koku zari, pat pelēka dūmaka klāj zemi. Tādās dienās nereti prātā iezogas arī pelēkas domas, kas kā drūms mākonis aizēno visas priekpilnās domas. Šodien pelēkais dabā gāja savu uzvaras gājienu ietinot visu vieglā miglas mākonī, bet man negribējās tam pakļauties, tāpēc galerijā "Pelēkais pavasaris" izveidoju kartiņu ar nelielu noslieci uz spožo Ziemassvētku laiku.

Gaidām sauli!

Pavasaris tuvojas

Pēc ilgāka pārtraukuma atkal pievēršos blogam un papīram. Šī bija pirmā nedēļas nogale, kas liecināja, ka pavasaris tiešām tuvojas. Jau izsenis tieši pavasaris ir bijis mans mīļākais gadalaiks, ne vasara, ne rudens un pavisam noteikti ne ziema, nespēj tā iedvesmot kā pirmie pavasara saules stari. Šķiet šogad pēc ilga laika varēšu to izbaudīt no visas sirds, jo parasti tieši pavasarī iekrita visvairāk dažādu skolas mājas darbu, bet, pateicoties zaļajiem vāciņiem skapī, šopavasar varu baudīt sauli.

Ziemassvētku kartiņas - kopsavilkums

Kā jau solīju iepriekšējā ierakstā, šajā gadā taps vēl viens ieraksts blogā - noslēdzošais stāsts Ziemassvētku tematikā. Ziemassvētku kartiņas ir saražotas un nodotas vērtējumam galerijā "Ziemassvētku kartiņas - kopsavilkums" un drīz dosies pie to saņēmējiem. Ceru ka tās tos priecēs un pat ja ikdienā ne ar visiem sazinos (iespējams, ka vismaz daļa to nemaz nevēlas), tad noteikti domāju par jums labas domas un cenšos savu vainu izpirkt, atceroties svētkos.

Pašdarinātas Ziemassvētku kartiņas II

Lai arī blogā kādu brīdi bija iestājies neliels klusums, tāds nebūt tas nebija uz mana darba galda. Itin bieži vakari un brīvdienas tika pavadītas gatavojoties maniem gada gaidītākajiem svētkiem - Ziemassvētkiem. Šajos brīžos no krājumiem tika vilktas laukā spožas un netik spožas papīra loksnes, lentas, bantes un spīguļi, lai sagatavotos svecienu sūtīšanai draugiem, radiem un mīļajiem, bet pirms dodos uz pastu, sniedzu iespēju ikvienam aplūkot jaunāko galeriju ar to, kas tad šajā klusajā periodā ir tapis.

Šķībais milimetrs

Pēc ilgāka pārtraukuma atkal uznāca iedvesma dažas stundas veltīt Ziemassvētku kartiņu noformējuma meklējumiem. Šoreiz liekas, ka sanāca! Vairāk skatīt galerijā "Ziemassvētku kartiņām būs būt!" Šobrīd man šeit, viesmīlīgajā Drupal Gardens, pilnīgi trūkst vietas un daļa attēlu no galerijām tiek vienkārši dzēsti laukā. Domāju neviens to trūkumu tikpat nepamanīs. Tā kā šī ir izklaižu vieta, tad par šo pakalpojumu pagaidām maksāt neesmu gatava.

Versija par svētkiem

Gads aizvien ātrāk steidzas jau atkal uz "balto galu". Kā jau minēju iepriekšējos ierakstos, publicēšu savus Ziemassvētku kartiņu noformējuma meklējumus šeit, savā publiskajā piezīmju grāmatiņā. Tad nu šoreiz viens no risinājumiem galerijā "Versija par". Patiešām ceru, ka pēc visiem meklējumiem tumšos rudens vakaros, atradīšu meklēto, un draugi un radi saņems savus Ziemassvētku apsveikumus :) Pagaidām viss tādos nedaudz drūmos toņos rādās.