DIY decorations

Ballītes: koši svētki lauku sētā III

Mums ir izveidojusies tradīcija reizi vasarā Medusbites sētā svinēt plašākus svētkus un šogad tas iekrita tieši Līgo svētkos. Šos svētkus ierasts svinēt ievērojot tautiskās tradīcijas un noformējumu, bet man tik ļoti gribējās dot otru iespēju citiem svētkiem gatavotajām pom-pom bumbām, ka atkāptos no latviskā - mūsu svētkus rotāja pom-pom bumbas, spuldzīšu virtenes un citi kruzuļi.

Kāzas: svētku vietas dekorācijas

Pēdējais un noslēdzošais ieraksts kāzu tematikā šogad būs par svētku norises vietas dekorācijām. Teju katrās kāzās, lielākā vai mazākā mērā, tiek domāts arī par norises vietas telpu un galda dekorēšanu - sākot ar tradicionālajām bērzu meijām līdz aizvien lielāku popularitāti gūstošajām tematiskajām dekorācijām. Šajā ziņā mans mīļākais ir lauku jeb country stils ar mežģīnēm, lukturīšiem, krīta tafelēm un deju placi siena šķūnī.

Ballītes: koši svētki lauku sētā

Man patīk laukos, jo īpaši saulainās vasaras dienās, kad gaisā dzirdama nemitīga bišu sanoņa. Kāda īpaša ballīte šovasar norisinājās Medusbites lauku sētā, kur, lai paspilgtinātu jau tā ziedošās vasaras skaistumu, izveidoju pāris svētku tematikai un atrašanās vietai atbilstošas dekorācijas - nobružātus vimpeļu karodziņus, kokteiļu glāzes stikla burciņās un daudz ziedu īpašās vāzēs.

Visas ierakstā pievienoto attēlu autortiesības pieder Alisei.

Subscribe to RSS - DIY decorations